Koru Çelik’e Hoşgeldiniz…

Kalite bilinci ve insan sağlığı öncelikli olarak çıktığımız bu yolda, öncelikle insan ve ailenin geleceğinin temini, huzurla yaşanabilecek bir geleceğin mirası ve arkasında uygulanabilir bir teknik, ölçülebilir bir kalite ve ulaşılabilir hedefler bırakmayı hedefleyen firmamız; global ölçekte projelere iştirak etmek, uygulamak ve danışmanlık yapmak üzere temellerini atmıştır.

Firmamız, geleceğin ekonomi ve yaşam standardını belirleyecek olan su ve enerji kaynaklarının verimli kullanılması için sürekli gelişen teknoloji ve akıl gücünün kılavuzluğunda tasarruf ve verim gibi kavramların hızla önem kazanmasıyla, alanında örnek niteliğinde projeler yaparak yarının Türkiye’sinin ekonomik ve siyası gücüne katkıda bulunmayı hedef edinmiş bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Değerlerimiz

Kalite Ahlakı
“Yapacaksan en iyisini yap!” felsefesini temel alan kalite ahlakımızla, pazar ve rekabet şartları zorlasa bile kaliteden ödün vermemeyi,işimizi en iyi şekilde yapmayı ön planda tutuyoruz.

Akla ve Bilgiye Dayalı Uzmanlık
Faaliyetlerimizi, mantıklı ve bilgiye dayanan yaklaşımlarla gerçekleştiriyoruz. Her alanda verimli çalışmayı, yani en yüksek faydayı en uygun bedelden karşılamayı esas alıyor, ancak tasarrufu amaçlarken kalite ahlakından asla ödün vermiyoruz.

Sonuç Odaklı Düşünme
Bizim için öncelik; projemiz, müşterilerimiz ve ülkemiz için en iyi sonucu elde etmektir.

Yeniliklere Dayanan Değişim Felsefesi
Değişebilme potansiyeline sahip olmak için; daima yeni oluşumlar, yeni görüşler, yeni düşünceler, yeni yöntemler ve yeni uygulamalara açık bir yaklaşım sergiliyoruz.

İnsana, Çevreye ve Enerji Kaynaklarına Saygı
Yatırımlarımızda üretime katkı yaratan, istihdam olanağı sunan,enerji arzındaki sürekliliği sağlayan; doğaya, kültüre ve insan yaşamına saygılı projeler üretmeyi hedefliyoruz. Doğal kaynakların ve kültürel değerlerimizin geleceğe aktarılması için sorumlu hareket ediyoruz. Yenilenebilir ve temiz enerji kaynakları ile yeni teknolojilere büyük önem veriyoruz.

Kalıcılık ve süreklilik
Enerji sektörü, kaynakların iyi yönetilebilmesi ve sürekli bir enerji arzı için kamusal sorumluluk ve kalıcı yatırımlar gerektirir. Bu bilinçle, tüm yatırımlarımızda ileriye bakarak geleceğe dönük tasarımları hayata geçirmek için çalışıyoruz.